Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 386

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 0:19, 27 Lis 2009    Temat postu:

Szkoda tylko, że 2:0 nie wygrał, bo na widelcu miał Feda :/ Ale liczy się zwycięstwo i awans młodego Argentyńczyka, który robi na mnie w tym sezonie największe wrażenie Smile Brawo, kolejny raz Szwajcar pokonany w świetnym stylu! W ogóle wszystkie mecze a grupie A skończyły się wynikiem 2:1, co świadczy o ich zaciętości i wyrównaniu poziomu w czołówce, super mecze to były Smile

Del Potro wygrał i razem z Rogerem awansują wszystko pięknie Very Happy
1 set to był "Federer grał tak, aż żal było patrzeć, w 2 DelPo strasznie pokpił sprawę w Tie-breaku, choć trzeba przyznać, że w trakcie seta, 2 razy jego loby to było coś pięknego , w oglądałem ten mecz na ESPN i tam w trakcie 3 seta wyświetliła się informacja że Juan musi wygrać 6/3 by awansować, no i wygrał
Ale fani Federera nie powinni zbytnio płakać, z powodu porażki, bo chyba lepszy Argentyńczyk wpólfinale niż Murray Very Happy
robpal
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 386

PostWysłany: Pią 7:05, 27 Lis 2009    Temat postu:

Nie wiem czemu lepszy - zagra z nim zapewne w finale a ostatnie 2 mecze z Delpo przegrał Smile
sheva
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 328

PostWysłany: Pią 13:22, 27 Lis 2009    Temat postu:

Lepszy ponieważ prezentuję efektowniejszy styl gry, a Murray to tylko baloniki przez środek i czasem tylko jakiś passing shot
robpal
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 386

PostWysłany: Pią 16:56, 27 Lis 2009    Temat postu:

A w ten sposób, ok. Myślałem, że piszesz patrząc z pozycji Federera, który poniekąd "mógł zadecydować", kto w półfinale zagra Smile

EDIT: Zgodnie z przewidywaniami, Nadal nie ugrał ani seta w Londynie. Forma jest katastrofalna i bez rewolucji się nie obejdzie. Nie wiem w czym tkwi problem, chyba w braku motoryki i wytrzymałości...

Ostatnio zmieniony przez robpal dnia Pią 17:48, 27 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz
sheva
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 328

PostWysłany: Pią 19:56, 27 Lis 2009    Temat postu:

Aż żal patrzeć na Nadala Sad kiedyś maszyna do biegania i przebijania piłek, a teraz po prostu masakra!!! Same błędy, mało biegania, jedynym wytłumaczeniem dla Nadala jest to że oszczędzał się przed Davis Cupem, bo jak nie to naprawdę z nim jest kiepsko Sad
Jonathan
Gwiazda Światowa

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 2589

Skąd: Polska xP

PostWysłany: Pią 20:01, 27 Lis 2009    Temat postu:

To prawda, ostatnimi czasy Rafa w ogóle nie jest sobą xp mam nadzieję, że już w Australii wróci do swojej dyspozycji z najlepszych czasów.

Za chwilę na kort wyjdą Łukasz & Olivier, za przeciwników mają braci Bryanów, których jeszcze nigdy nie pokonali.. aby awansować muszą chyba wygrać przynajmniej seta. Naprzód!!
robpal
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 386

PostWysłany: Pią 20:15, 27 Lis 2009    Temat postu:

szeva777 napisał:

Jemu ten Davis Cup pewnie powiewa kompletnie. Rafa jest bez formy i nic się nie da zrobić. Ma 2 miesiące na odbudowanie psychiczne i fizyczne.
sheva
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 328

PostWysłany: Sob 0:51, 28 Lis 2009    Temat postu:

Jednak Davydenko wygrał i wyrzucił Djokovicia z turnieju Sad, żałuję bo nie przepadam za Rosjaninem i wolałbym w pólfinale Djokovicia, który przed rozpoczęciem turnieju był uważany za głównego faworyta, Davydenko wygrał jednak zasłużenie, szkoda Tie-breaku w którym Soderling prowadził 4-3 i przegrał 4 piłki pod rząd, w 2 secie Robin zaczął grać dopiero od efektownego upadku Very Happy , a w 3 Nikołaj wykorzystał jedyny moment słabości rywala i wygrał

Ciekawie zapowiadają się pólfinały: Roger mam nadzieję że poradzi sobie z Davydenką, w 2 meczu walka powinna być bardzo wyrównana, powinna to być wojna forhendowa i zapewne wygra ją ten kto mniej tych fh wyrzuci, stawiam na DelPo Smile

PostWysłany: Sob 13:56, 28 Lis 2009    Temat postu:

Nie mogę przeboleć faktu, że Kubot i Marach dosyć pechowo nie awansowali do półfinału, bo wydaje się, że postawą przez cały turniej zasłużyli sobie na ten awans Sad

Vamos Juan..
sheva
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 328

PostWysłany: Sob 18:14, 28 Lis 2009    Temat postu:

Stała się katastrofa, czyli Davydenko w finale Sad Jednak muszę przyznać,że Kolia zagrał naprawdę świetny mecz, 1 set to był koncert... koncert błędów Federera, w 2 secie Roger jakby sobie nagle przypomniał,że gra o finał i wreszcie zaczał coś sobą reprezentować, 3 set stał na naprawdę dobrym poziomie, przy 5/4 0-30 dla Feda byłem pewny,że Nikołaj się zagotuję, ale wytrzymał presje, potem break i po sprawie, Rosjanin w finale Sad
robpal
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 386

PostWysłany: Sob 18:40, 28 Lis 2009    Temat postu:

Zasłużył na finał, bo cały turniej gra świetnie - regularnie i dokładnie, do tego agresywnie. Fed kiepsko się prezentował od pierwszego meczu, wszystkie zaczynał od oddania seta. Jak przeciwnicy grali z handikapem, to się nie dziwię, że przegrał i dzisiaj Smile

EDIT: Po emocjonującej batalii w pojedynku drwali lepszy okazał się młody Argentyńczyk. Soderling chyba w głowie przegrał ten mecz, bo miał już przełamanie przewagi i tak spłynął...

Delpo za postawę w całym sezonie powinien był w tym finale zagrać i liczę na znakomity mecz jutro Smile Jak by nie patrzeć skład z lekka sensacyjny.

Ostatnio zmieniony przez robpal dnia Nie 0:26, 29 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz
sheva
Zawodowiec
Zawodowiec

Posty: 328

PostWysłany: Nie 0:48, 29 Lis 2009    Temat postu:

DelPo w finale:) Mecz dobry, mnie się podobał Smile jedyną chwilę słabości Juana, Soda wykorzystał perfekcyjnie wygrywając TB, w 2 secie JMDP max ograniczył błędy wygrał drugą partię popełniając zaledwie 2 UE, w 3 secie panowie dali sobie po razowi Very Happy i nadszedł TB, który ustawiła pierwsza wymiana, wygrana przed Del Potro

W finale mamy Denkę i DelPo. Skład co najmniej zaskakujący, ale myślę, że Argentyńczyk powinien go wygrać Smile
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.wta.fora.pl Strona Główna -> Sport / ATP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)