Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Nie 11:52, 20 Wrz 2009 Temat postu: Sochi Cup Russia,G5 |
|
|
Drabinka:
Ekaterina YASHINA (RUS) (1) vs Victoria KAN (RUS)
Vlada SVARKOVSKAYA (RUS) vs Anastasia KLUEVA (RUS)
Anna DANILINA (RUS) vs Linda AMMAR MOUHOUB (BLR)
Suzanna GRIGORYAN (RUS) vs Nadejda SIDORENKO (RUS) (5)
Yana SLUZHITELEVA (RUS) (3) vs Anastasia PEROVA (RUS)
Alena KARPOVA (RUS) vs Anna PEREGUDOVA (RUS)
Evgenia AGARKOVA (RUS) vs Yaroslava STOROGEVA (RUS)
Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) vs Sabina KURBANOVA (RUS)
Varvara DENISYUK (RUS) vs Katherine MEDIANIK (USA)
Anastasia FROLOVA (RUS) vs Anastasia TOKAREVA (RUS)
Diana RYASHKO (RUS) vs Olga RAILEAN (MDA)
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) vs Tatjana LARINA (RUS)
Julia ZAKHAROVA (RUS) vs Marina MARGULIS (RUS) (8)
Anna MOROZOVA (RUS) vs Anna POMYATINSKAYA (RUS)
Maya KATSITADZE (RUS) vs Yana GRUNYAKHINA (RUS)
Ekaterina YAKOVLEVA (RUS) (2) vs Kristina DUBKOVA (RUS)
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Nie 11:53, 20 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
I runda:
Ekaterina YASHINA (RUS) (1) defeated Victoria KAN (RUS) 6-1 6-4
Vlada SVARKOVSKAYA (RUS) defeated Anastasia KLUEVA (RUS) 6-2 6-3
Anna DANILINA (RUS) defeated Linda AMMAR MOUHOUB (BLR) 6-2 6-0
Suzanna GRIGORYAN (RUS) defeated Nadejda SIDORENKO (RUS) (5) 7-6(4) 4-6 6-3
Yana SLUZHITELEVA (RUS) (3) defeated Anastasia PEROVA (RUS) 6-1 6-0
Alena KARPOVA (RUS) defeated Anna PEREGUDOVA (RUS) 6-4 6-4
Evgenia AGARKOVA (RUS) defeated Yaroslava STOROGEVA (RUS) 6-2 6-4
Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) defeated Sabina KURBANOVA (RUS) 7-5 1-6 6-2
Varvara DENISYUK (RUS) defeated Katherine MEDIANIK (USA) 7-5 6-1
Anastasia FROLOVA (RUS) defeated Anastasia TOKAREVA (RUS) 6-3 6-3
Diana RYASHKO (RUS) defeated Olga RAILEAN (MDA) 6-3 6-1
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) defeated Tatjana LARINA (RUS) 6-4 7-5
Julia ZAKHAROVA (RUS) defeated Marina MARGULIS (RUS) (8) 6-3 6-2
Anna MOROZOVA (RUS) defeated Anna POMYATINSKAYA (RUS) 6-4 4-6 6-3
Maya KATSITADZE (RUS) defeated Yana GRUNYAKHINA (RUS) 6-0 6-1
Ekaterina YAKOVLEVA (RUS) (2) defeated Kristina DUBKOVA (RUS) 6-0 6-1
|
|
Powrót do góry |
|
|
guzik93
Moderator
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2173
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Żory, Śląsk, Polska Płeć:
|
Wysłany: Nie 12:39, 20 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stawiam że wygra Rosjanka i to nierozstawiona
Ostatnio zmieniony przez guzik93 dnia Nie 12:39, 20 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Nie 15:42, 20 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
W końcu tu grają następczynie Kuznetsovej, Sharapovej itd.
|
|
Powrót do góry |
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Pon 14:59, 21 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
II Runda:
Vlada SVARKOVSKAYA (RUS) defeated Ekaterina YASHINA (RUS) (1) 7-5 5-7 7-5
Suzanna GRIGORYAN (RUS) defeated Anna DANILINA (RUS) 5-7 7-6(3) 6-4
Alena KARPOVA (RUS) defeated Yana SLUZHITELEVA (RUS) (3) 6-2 4-6 7-6(9)
Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) defeated Evgenia AGARKOVA (RUS) 7-5 6-3
Anastasia FROLOVA (RUS) defeated Varvara DENISYUK (RUS) 6-4 6-0
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) defeated Diana RYASHKO (RUS) 6-2 6-1
Julia ZAKHAROVA (RUS) defeated Anna MOROZOVA (RUS) 7-5 6-4
Ekaterina YAKOVLEVA (RUS) (2) defeated Maya KATSITADZE (RUS) 7-6(0) 6-2
|
|
Powrót do góry |
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Pon 15:00, 21 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Ćwierćfinał:
Suzanna GRIGORYAN (RUS) defeated Vlada SVARKOVSKAYA (RUS) 6-3 6-1
Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) defeated Alena KARPOVA (RUS) 1-6 6-2 6-3
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) defeated Anastasia FROLOVA (RUS) 7-6(7) 6-1
Ekaterina YAKOVLEVA (RUS) (2) defeated Julia ZAKHAROVA (RUS) 6-0 6-1
|
|
Powrót do góry |
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Pon 15:00, 21 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Półfinał:
Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) defeated Suzanna GRIGORYAN (RUS) 6-4 4-6 6-1
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) defeated Ekaterina YAKOVLEVA (RUS) (2) 6-2 6-2
|
|
Powrót do góry |
|
|
FanMS
Administrator
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2455
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Katowice Płeć:
|
Wysłany: Pon 15:00, 21 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Finał:
Tamara BIZHUKOVA (RUS) (4) defeated Anastasiya SAITOVA (RUS) (6) 6-1 6-2
|
|
Powrót do góry |
|
|
|